PROFISTAGE
Sound & Light service

Mobilní pódia


Stalo se Vám, že jste na koncertu neviděli přes diváky na kapelu?
Koncert, módní přehlídku nebo firemní prezentaci je nutno vyzvednout nad hlavy návštěvníků, protože vizuální vjem umocní celkový zážitek z Vaší akce. Nabízíme Vám pronájem systému, který uzpůsobíme Vašim potřebám ať výškou či rozměry. Pro stavbu podií používáme certifikovaný systém německé firmy Nivtec. Rozměr podlahy je variabilní a sestává se z desek o rozměru 2x1m. Výška je plynule stavitelná od 30 do 200cm, přičemž jej lze stavět i na velmi nerovném povrchu. Pódium je doplněno schodištěm o šířce 1 nebo 2m. Podle potřeby lze pódium doplnit textilním zakrytím černé barvy.


mobilní zastřešení


Venkovní akce jsou charakteristické závislostí na rozmarech počasí – dokáže řádně zkomplikovat průběh akce, ohrozit bezpečnost účinkujících či poškodit nástroje a aparatury. Pro bezpečný průběh Vaší akce Vám nabízíme ground support firem TAF, Alutruss, Fantek.


Koncertní stan pro malé akce - rozměr střechy 8x5m, Trio - zábavy, D.J., různé prezentace, lift-systém s možností zatížení světelnou a zvukovou technikou.


Koncertní stan menší velikosti ale s možností zatížení – rozměr střechy 8x6m, Quadro/Trio - ideální pro koncerty, firemní akce a menší festivaly, zábavy, D.J., různé prezentace, lift-systém s možností doplnění o PA Wings a většího zatížení světelnou a zvukovou technikou.


Koncertní stan střední velikosti – rozměr střechy 10x7m, Quadro/Trio - ideální pro koncerty a menší festivaly, zábavy, DJ, různé prezentace, lift-systém s možností většího zatížení světelnou a zvukovou technikou.


Koncertní stan střední velikosti – rozměr střechy 10x8m, Quadro - ideální pro koncerty a festivaly, zábavy, DJ, různé prezentace, lift-systém s možností většího zatížení světelnou a zvukovou technikou.


Velký koncertní stan – rozměr 12x9m, Quadro - ideální pro koncerty a větší festivaly, lift-systém s vysokou nosností a možností doplnění 2 externích věží pro zavěšení line-array reproboxů (PA brány), možnost většího zatížení světelnou a zvukovou technikou.